Виші Дніпропетровщини почали приймати заяви від випускників шкіл

Відсьогодні до вишів почали подавати заяви абітурієнти – майбутні бакалаври, які вступають на денну форму навчання. Вони можуть зробити це в електронній формі або прийти особисто до приймальної комісії закладу. За бажанням – скласти на «бюджетні» місця до 5 заяв на будь-які спеціальності, а на «контрактні» – необмежену кількість. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

«В області на абітурієнтів чекають 13 університетів, 6 академій та 3 інститути. З 13 до 22 серпня всі вони прийматимуть заяви від вступників – здобувачів рівня «бакалавр» – на денну форму навчання. Та якщо абітурієнт має скласти вступні іспити, пройти співбесіду або творчі конкурси, він повинен подати заяву не пізніше 18:00 16 серпня, – зазначив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький. – Терміни прийому документів на заочну форму кожен виш встановлює самостійно».

Аби подати заяву в електронному вигляді, абітурієнт має спочатку створити е-кабінет вступника.

Рейтинговий список «бюджетників» в Україні оприлюднять до 12:00 27 серпня. До 31 серпня вступники повинні будуть подати до обраного вишу оригінали документів.

«Цьогоріч абітурієнтам полегшили процес подачі оригіналів. Тепер це можна зробити і особисто, і звичайною або електронною поштою. Так, на e-mail слід відправити сканкопії документів, завірені кваліфікованим електронним підписом», – додав Олексій Полторацький.

Зарахування на місця держзамовлення для майбутніх бакалаврів триватиме до 5 вересня, на «контракт» – до 30 вересня.

Нині також триває прийом заяв на вступ до магістратури. Дедлайн – 18:00 22 серпня.

Виші Дніпропетровщини почали приймати заяви від випускників шкіл: 1 комментарий

  • 14 августа, 2020 в 08:37
    Permalink

    Здорово, что сегодня мне лично попалась на глаза данная информация. Собираюсь накропать школьную работу по вот этой проблеме.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *