На мешканців Дніпропетровщини чекають е-новинки у галузі охорони здоров’я

Е-лікарняні, нові медичні сервіси у «єМалятко» і на веб-порталі «Дія». Національна система охорони здоров’я діджиталізується. Все – для зручності пацієнтів. А ще – аби розвантажити медичну систему для успішної боротьби з коронавірусом. Про це сповістив на брифінгу в Дніпропетровській ОДА заступник міністра охорони здоров’я України Ярослав Кучер.

«На часі – максимальна цифровізація медичної галузі. Наразі перед системою охорони здоров’я стоїть чимало нових викликів. Головний – епідемія COVID-19. Відцифрування значно зменшить час, який лікар зазвичай витрачає на «паперову» роботу, а отже, визволить його для надання медичної допомоги більшій кількості пацієнтів», – зазначив заступник міністра охорони здоров’я України Ярослав Кучер.

Серед е-новинок від міністерства охорони здоров’я – повне переведення лікарняних в електронний формат. Зараз нова система працює у тестовому режимі. Повністю відмовитися від паперових бланків планують вже з 1 січня 2021-го.

Нова послуга з’явиться у комплексному сервісі «єМалятко», який дозволяє оформити документи на новонародженого просто у пологовому будинку. Вже з вересня породіллі зможуть отримати в електронному вигляді і медичний висновок про стан здоров’я немовляти.

У планах – запустити нову функцію і на порталі «Дія». Згодом там можна буде укласти електронну декларацію із сімейним лікарем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *