Борги погасять, і водопостачання Тернівки буде відновлено. Коли? — поки що невідомоВже сьогодні Тернівка, а саме КП «ТЖКП», погасить борги перед водоводом «Дніпро-Західний Донбас», а водопостачання в місті незабаром буде відновлено. Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства.


Нагадаємо, в четвер, 6 серпня 2020 року, постачальник електроенергії компанія ДТЕК відключила від електропостачання водоканал «Дніпро – Західний Донбас», що постачає дніпровську воду в Синельникове, Павлоград, Тернівку й Першотравенськ. Відключення сталося через борги каналу «ДЗД» перед ДТЕК Дніпровські електромережі, а також, в свою чергу, через борги підприємств перед «ДЗД» які отримують не в повному обзязі поточні платежі від абонентів.

Так, борг «Павлоградводоканалу» перед «ДЗД» складає 48 млн грн., з яких 7,2 млн накопичено цього року. Борги Першотравенська — 10,1 млн грн., Синельникового – 26,3 млн грн.


«На поточний період КП «ТЖКП» отримало рахунок за постачання дніпровської води в розмірі 1 млн. 800 тис. грн, з яких раніше було перераховано 1 млн. 400 тис. грн. Залишок суми комунальне підприємство Тернівки перерахує постачальнику послуг сьогодні, 7 серпня 2020 року, — повідомляється на сайті підприємства. — Крім того, комунальне підприємство Тернівки вимагає терміново сплатити накопичені борги населення та підприємств різної форми власності за отримані послуги.

Борг абонентів КП «ТЖКП» в місті Тернівка за отримані послуги складає понад 40 мільйонів гривень, які постійно дотуються з місцевого бюджету. Наразі керівництво міста та комунального підприємства Тернівки вирішують ситуацію з відновлення водопостачання. Також КП «ТЖКП» закликає комунальні підприємства сусідніх міст, а саме отримувачів дніпровської води, якнайшвидше погасити накопичені борги, адже від цього залежить відновлення водопостачання всього Західного Донбасу».


Водночас на сторінці Дніпропетровської обласної ради повідомляється що «в Тернівці з 9 години ранку сьогодні, 7 серпня, припинено водопостачання, вчора вже зупинили подачу води на шахти. Запланована виплата – 1 млн грн, який мав поступити з рахунків Павлоградвугілля — не отриманий, питання досі не вирішено».


«Закликаю керівництво міст як можна скоріше провести оплату за воду. Зі своєї сторони ми докладаємо усіх зусиль для забезпечення водою Синельникового, Першотравенська та Тернівки автономно від Павлограду, де керівництво водоканалу фактично взяло у заручники мешканців усіх вищеназваних міст. Там найскладніша ситуація і потрібна заміна керівників», — заявив голова облради Святослав Олійник.


Каріна Сова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *