Валентина Репало: Герб нашого міста – частина мого життя

Голосуємо за номінантів ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ ТАЛАНТІВ. Голосування триватиме до 12.08.2020! Поспішайте долучитися! Обирайте №4 тернівчанка Валентина Репало у напрямку «Спадщина». http://tourism.dp.gov.ua/vote-page/?fbclid=IwAR3bggfF6qYO1p0pmFA_uDDSSq_MRoKoTDStWDtqtgwWpqcU9c1bRT6HxBU


Шість років Репало Валентина Омелянівна винашувала ідею вишити рушник з символікою свого рідного міста Тернівка. Дуже копітко та ретельно вибиралися вірші, візерунки та підбиралися нитки для втілення мрії. Було прочитано багато віршів місцевих поетів, не один рік розроблялися схеми вишивання віршів та герба нашого міста.


Для виконання цієї роботи було вивчено багато матеріалів з історії та становлення нашого міста, тому що цей рушник повинен стати елементом культурної спадщини міста, що буде передаватися в громаді з покоління в покоління.


На рушникові на гербі Тернівки зображено колосся пшениці – символ родючісті, відбійний молоток – символ шахтарської праці, квітуча гілка терену – символ міста. Тернівка – місто шахтарів та хліборобів. І саме це відображено на гербі. Навколо міста на берегу річки Тернівка розтошовані зарослі терена, з назви якого народилася назва річки та слободи.
Кожен хрестик виконан з любов’ю до рідного міста, до мешканців рідного краю, для яких Тернівка – для серця рідная домівка.


На даний час в Центрі дозвілля «Шахтар» працює постійно діюча виставка робіт народної майстрині Репало Валентини Омелянівни, яку в любий час можуть відвідати та відвідують усі бажаючі мешканці та гості нашого міста. Перлиною цієї виставки є рушник с зображенням «Герб нашого міста – частина мого життя».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *