В Тернівці відбулося урочисте свято присвячене вшануванню випускників 2020 рокуВчителі, батьки, міський голова та випускники зібралися 24 липня у ЦД»Шахтар», щоб вшанувати кращих учнів. Впевнені у собі, розумні й креативні учні отримали перші та дуже вагомі нагороди – золоті та срібні шкільні медалі.


Цього року школи міста Тернівки залишило 185 випускника, із них 14 медалістів: 11 золотих та 3 срібні медалі.


У такий незвичайний та дуже відповідальний день випускників прийшли привітати люди, яким не байдуже, якому поколінню вони в недалекому майбутньому передадуть країну, які завжди підтримують та переймаються долею покоління нашого міста що підростає.


Зі святом, з успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітав міський голова Віталій Тарелкін:

 «Приходить час, для всіх вас, випускників, коли єдина шкільна стежина розходиться у різні напрямки та перед вами відкриваються тисячі доріг, де кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаєтеся з безтурботним життям. Попереду у вас самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім’ї.
Вірю, що вступите ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаю вам більше оптимізму, натхнення та наполегливості! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть. Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності та подолаєте всі перепони».


Золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та грошову винагороду отримали:
— Бойко Вадим Денисович — школа №7;
— Бойко Микита Денисович — школа №7;
— Возвишаєв Вадим Сергійович — школа №6;
— Воспеннікова Ксенія Олексіївна — школа №6;
— Веселова Карина Сергіївна — школа №5;
— Гавриленко Ілля Дмитрович — школа №7;
— Грегорович Микита Юрійович — школа №7;
— Ліхініна Руслану Віталіївнуа — школа №5;
— Масло Микита Олександрович — школа №6;
— Потеря Ольга Олександрівна — школа №4;
— Швець Вероніка Василівна — школа №6

Срібну медаль «За високі досягнення у навчанні» та грошову винагороду отримали учні школи № 5 :
— Дядюшкін Віктор Миколайович;
— Курбацька Єлизавета Сергіївна;
— Самардак Кристина Віталіївна.

З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні подякували своїм батькам і вчителям за всі свої 11 років шкільної ери.


Ми також бажаємо випускникам не зупинятися на досягнутому! Збагачуйте свої знання, уміння, правильно використовуйте їх для розбудови та розквіту нашої рідної України, бо ви — її майбутнє, бо саме ви впишете нові сторінки в її історію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *