Подарунок до Дня міста: в Парку відпочинку з’явився новий атракціон для дорослих

В центральній частині Парку культури та відпочинку збували новий сучасний та красивий атракціон для дорослих – ланцюгова карусель «Венеція». Це проєкт-переможець конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками» — Великий грант». Активну та фінансову участь у його реалізації взяло і місто.

Кошти на проєкт були виділені з фонду конкурсу (ДТЕК та міського бюджету Тернівки).

«Наша молодь та дорослі дуже задоволені, що в Парку відпочинку збудували такий об’єкт, і вже не можуть дочекатися його відкриття. Адже така карусель є не у кожному місті. Такий подарунок ми зробили тернівчанам до Дня міста, – каже Віталій Вікторович. — Коли пройшло голосування за проєкт і робоча група з підрядником вже почали працювати над його реалізацією виявилося, що під таку карусель потрібна хороша основа – спеціальний майданчик. Витрати по розробці проєктно-кошторисної документації, будівництва майданчика місто взяло на себе. Ми планували, що до Дня захисту дітей карусель буде запущена, але через карантин цей процес затягнувся».

Роботи по будівництву майданчика і монтажу атракціону почалися ще наприкінці травня.

Будівельні та монтажні роботи проходили під контролем спеціалістів, повідомила завідувачка Парком культури та відпочинку м. Тернівки Тамара Корнілова.

І ось нарешті атракціон добудували. Але наразі він не працює через карантин. Покататися на ньому тернівчани та гості міста зможуть після зняття карантинних обмежень, тобто не раніше 1 вересня.

Карусель розрахована на дорослих у ваговій категорії до 100 кг. Тому покататися на ній зможе навіть старенький дідусь. На атракціоні – 22 місця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *