Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить Землю»

З 1 по 31 липня проходитиме українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Він присвячений пам’яткам природи України. Надсилати знімки запрошують і мешканців Дніпропетровщини, розповіли у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

«Україна долучилася до конкурсу вісім років тому. За цей час учасники, у тому числі і з нашої області, завантажили близько 90 тисяч світлин. Вони зроблені у національних природних парках, заказниках, заповідниках, ботанічних садах, – зазначили у департаменті. – Ці фото використали для ілюстрації об’єктів природно-заповідного фонду у Вікіпедії та інших ресурсах. Глобальна мета «Вікі любить Землю» – привернути увагу до стану довкілля».

Взяти участь можуть як професійні фотографи, так і любителі. Щоб долучитися, треба завантажити на Вікісховище фото природоохоронних територій власного авторства. Організатори оберуть по 10 переможців у двох номінаціях: «кількісній» та «якісній». Окремо відзначать найкращі роботи у кожній області України.

Детальніше про умови конкурсу – тут. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні роботи позмагаються на міжнародному рівні.

Цьогоріч конкурс проходить у понад 30 країнах світу. Призовий фонд – майже 4 тис доларів США.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *