Тернівчани взяли участь у турнірі зі стрільби з лука

27 червня у Дніпрі пройшов турнір зі стрільби з лука. До змагань долучились військові з родинами, учасники АТО/ООС, волонтери. Серед учасників і представники Тернівки.

«Турніри зі стрільби з лука стали вже приємною традицією. Це не стільки змагання, скільки відпочинок та сімейне свято. Цьогоріч знову запросили учасників АТО/ООС, їхніх рідних, волонтерів долучитися та цікаво провести вихідний день»,сказали в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

Турнір відбувся на території педагогічного коледжу Дніпровської академії неперервної освіти. Учасники змагалися у трьох категоріях – чоловіки, жінки та діти.

Тернівку на турнірі представляв голова громадської організації «ОЛІМП» Олексій Разінін. До цього заходу ветеран долучив молодь Тернівки. Поїздка видалася цікавою та корисною, розповів Олексій Разінін:

«Молодь — це наше майбутнє і від нас з вами залежить, ким вони стануть! Всім дуже сподобалась участь в турнірі. Ми отримали багато позитивних емоцій та вражень від поїздки. І хоча, на перший погляд, здається стрільба з лука дуже простою, насправді, все не так просто. Оволодіти навичками стрільби нам допомогли досвічені інструктори», — поділився голова громадської організації «ОЛІМП» Олексій Разінін. 


За результатами змагань тенівчанин Влад Порциян посів третє місце в обласному турнірі. Отриманий досвід тернівчани втілять у життя в нашому місті – планується створити гурток на базі молодіжного центру «InTern». 

А вже 4 липня о 10:00 на пляжі профілакторія «Самара» відбудеться перший турнір зі спортиної стрільби з лука. Переможець турніру отримає цінний приз. Захід відбудеться в рамках проєкту МОМ під назвою «Різні, але рівні». Крім цього, на учасників чекають пляжний волейбол, настільний теніс, а для дітлахів – батут.
Організатори заходу ГО «ОЛІМП», ГО «Спілка ветеранів АТО Західного Донбасу» за підтримки КЗ «Тернівський міський молодіжний центр «InTern» і Відділу молоді та спорту.
Вимоги до учасників — дотримання норм карантину (маски). Запрошуються всі бажаючі. Участь безкоштовна.
Довідки за телефонами: 0500749610 (Олексій); 0955121753 (Анжелла); 0664066596 (Яна).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *