Спорт дарує силу, сила дає впевненість, а впевненість робить нас успішними! — Олександр Цурпіков

26 червня 2020 року на спортивному майданчику по вул. Миру відбулось відкрите тренування для мешканців міста, яке провів тренер та голова ГО «Спортивна Нація — Сила Держави» Олександр Цурпіков — майстер спорту з боксу, чемпіон світу з кік-джитсу 2004 року, багаторазовий учасник турнірів з боїв без правил. Спортивний захід мав за мету — згуртувати молодь і залучити до активного, здрового способу життя та занять спортом.

«Наша громадська організція обрала шлях спорту, саморозвитку та вдосконалення свого тіла. Коли ти займаєшся спортом, розумієш, що потрібно розвиватися, пізнавати світ та отримувати задоволення від активного способу життя. Таку ініціативу нашої організації підтримав і міський голова Віталій Вікторович Тарелкін. Саме завдяки нашим спільним зусиллям відбувається цей спортивний захід. Ми дуже вдячні за підтримку міському голові, бо наша сила – в єдності! Долучайтесь до наших тренувань, розвивайтеся разом з нами та ставайте сильнішими, бо спорт дарує силу, сила дає впевненість, а впевненість робить нас успішними!», — поділився керівник ГО «Спортивна Нація — Сила Держави» Олександр Цурпіков.

В спортивному заході взяли участь чимало тернівчан. На спортивному майданчику випробовували свої фізичні здібності як маленькі тернівчани, так і жінки та чоловіки старшого віку. Для малечі організували цікави та корисні ігри і фізичні вправи по завершенню яких, кожна дитина отримала солодку винагороду –морозиво.

А для дорослих тренування провів сам Олександр Цурпіков. Воно включало в себе комплекс вправ, навичок єдиноборств та функціонально-силового тренінгу.

Підтримати тернівчан приїхав заслужений тренер України з кік-боксингу, старший тренер національної Федерації ВАКО Володимир Єрьомін. Разом зі своїми учнями, призерами і переможцями чемпіонатів України, Європи та світу вони продемонстрували для всіх присутніх свою спортивну майстерність.

«Наше завдання – залучити молодь до спорту, адже навколо дуже багато згубних звичок, які ведуть до диструктивного способу життя. Сьогодні ми займалися з дітьми, а вони просто повинні фізично розвиватися. Бо здорові діти – це процвітання держави та нації», — сказав Володимир Єрьомін.

Подібні тренування в форматі єдиноборств та функціонально-силового тренінгу ГО «Спортивна Нація — Сила Держави» проводитиме на постійній основі в понеділок, середу, п’ятницю. Всіх, хто бажає приєднатися та відвідати тренування ГО «Спортивна нація – сила держави» прохання звертатися за адресою : офіс ГО «Спортивна нація – сила держави» — вул. Пушкіна, 3/26 (за ТЦ «Донбас»).Пн.– Пт.: з 9-00 до 17-00.Телефон: 095 750 44 27.

Наталя Олійник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *