ДТЕК підтримав челендж за цінностями проєкту «Давай, грай»

                   

                                                  

У період карантину ДТЕК спільно з проєктом «Давай, грай!» проводять конкурс для маленьких уболівальників ФК «Шахтар».

В рамках нового конкурсу щотижня маленькі вболівальники ФК «Шахтар» дізнаються про одну з цінностей проєкту «Давай, грай!», який Shakhtar Social за підтримки ДТЕК активно розвиває в Україні.

Повага, командний дух, знання, впевненість, відповідальність, ініціатива і креативність — 7 цінностей проєкту «Давай, грай!», спрямованого на популяризацію принципів здорового способу життя, розвиток фізичної культури і непрофесійного спорту серед дітей та молоді.

Щоб стати учасником конкурсу, необхідно підписатися на сторінку @letsplayfcsd, розповісти про своє розуміння цінності «Знання», знявши відео або зобразивши на малюнку і виклавши інформацію з хештегом # FCSDзнаніе в Instagram до 3 червня.

Раз в тиждень гравці ФК «Шахтар» визначають переможців, і учасники конкурсу можуть отримати один з подарунків:

— головний приз від генерального партнера проєкту ДТЕК — навчання на обраному курсі школи робототехніки https://www.robo.house/ru/;

— футболку ФК «Шахтар»;

— один з 5 рюкзаків;

— одну з 3 книг «Футбол» з автографом @tarasstepanenko.

Переможці тижня будуть оголошені на сторінці «Давай, грай!» 4 червня.

Також всі учасники конкурсу отримають призи від Фонду ООН в області народонаселення @_unfpa_ukraine.

«Давай, грай!» — унікальний проєкт національного рівня, завдяки якому діти можуть безкоштовно займатися футболом і засвоювати такі цінності, як командний дух, чесна гра, повага правил та інших учасників, почуття взаємовиручки і дисциплінованість, — сказала Тетяна Оверіна, директор з регіональної політики ДТЕК Енерго. — ДТЕК як соціально відповідальний бізнес підтримує проєкти соціального партнерства, розширення доступності спорту та участі в спорті, створює можливості для навчання і розвитку талановитої молоді, що сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН, які ДТЕК інтегрував в свою стратегію ESG».

«Для нас головне, щоб кожна дитина мала можливість грати в футбол. Це мета проєкту «Давай, грай!». Наш проєкт — все ж більше, ніж спорт. «Давай, грай!» — це ком’юніті. У період карантину ми були змушені припинити тренування, але залучаємо учасників в освітні і розважальні активності», — зазначила Інна Хмизова, директор Shakhtar Social.

Разом із заняттями по шкільній навчальній програмі, заняття фізичною культурою і спортом є необхідною умовою для отримання всебічної освіти. Спорт дає можливість навчатися протягом усього життя, саме знання є джерелом зростання і розвитку. Без них неможливі рух вперед, прогрес, досягнення результатів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *