В Тернівці відновлюють роботу дитячі садочки: що слід знати батькам

Після оцінки всіх ризиків та ретельної перевірки готовності, з 3 червня починають працювати дошкільні заклади м.Тернівка. Дитсадкам дозволено працювати за певних умов.

Згідно Листа Головного Управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровський області від 22.05.2020 р. буде забезпечено неухильне виконання щодо організації протиепідемічних заходів: 

Зокрема, прийом дітей до дошкільних закладів освіти за наявності відповідної довідки від сімейного лікаря, за яким закріплена дитина. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для ії перебування у цьому закладі.

Також температурний скринінг зранку і кожні чотири години. Працівники мають регулярно провітрювати та дезінфікувати приміщення. Під забороною використання м’яких іграшок, багаторазових рушників та килимів з довгим ворсом.

Рекомендують проводити більше занять просто неба та обмежити кількість ігр із фізичним контактом. Обов’язкова дистанція, коли діти їдять та сплять.

Батьківські збори і надалі проводитимуться дистанційно. Передавати дітей вихователям тата і мами мають на вулиці, не заходячи у приміщення.

Відділ освіти

Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *