В пам’ять про загиблих бійців у Тернівці пройшов кроссфіт комплекс «Мерф»

Щорічно військові на честь і в пам’ять про загиблих бійців у багатьох країнах світу проходить  масштабний спортивний захід — CrossFit комплекс «Murph». До цієї традиції приєдналися і міста та селища України. А цьогоріч вперше Кроссфіт «Мерф» 27 травня пройшов і у Тернівці у Парку культури та відпочинку. Цей захід у нашому місті організувала Громадська організація ветеранів та бійців АТО/ООС «Захисник».

До них приєдналися хлопці та дівчата Тернівського міського молодіжного центру.

Спортивний комплекс фізичних вправ «Мерф» був названий на згадку про 29-річного лейтенанта Майкла Мерфі з Патчогу штату Нью-Йорк, який був убитий в Афганістані 28 червня 2005 року. Це тренування було одним з улюблених у Майка, він назвав його «Body Armor». Після загибелі бійця комплекс був перейменований на «Murph».

Комплекс хоч і складається з простих, базових вправ, але він — один з найважчих комлексів в Кроссфіті. Він вимагає відмінної підготовки, витривалості і сили духу.

«Murph» регулярно виконують на різних регіональних і міжнародних змаганнях з Кроссфіт.

Комплекс «Мерф» складається з: 1 милі бігу (1,6 км), 100 підтягувань, 200 віджимань, 300 присідань і знову 1 милі бігу (1,6 км). Вправи ускладнюються тим, що виконуються у бронежилеті або з рюкзаком вагою 9 кг та протягом 75 хвилин.

«В цей день ми разом з містами Кропивницьким та Черкасами виконуємо відомий у всьому світі Кроссфіт комплекс «Мерф». До нас приєдналися хлопці Сил спеціальних операцій ЗСУ та з інших військових підрозділів. Таким чином ми, військові, вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, які поклали свої життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Комплекс на честь загиблих військових виконують у всьому світі в останні дні травня. Нашу спортивну акцію підтримали Тернівський молодіжний центр «Intern», ГО «Спортивна нація – сила держави» та ГО «Олімп», — розповів голова ГО «Захисник», учасник кроссфіту та боєць АТО Ігор Серафім.

У тернівському кроссфіті взяли участь 9 чоловік. Бажаючих, звісно, було багато, але цього не дозволили умови карантину. Тернівчани виконали комплекс «Мерфі» за 55 хвилин.

«Бігти у дев’ятикілограмовому бронежилеті непросто. Але ми це змогли! Слава Воїнам! Слава Україні! Герої не вмирають!», — кажуть бійці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *