Стан поранених бійців, яких доправили до лікарні Мечникова, середньої тяжкості

До Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова доправили п’ятьох поранених бійців ООС. Вони потрапили під мінометний обстріл в районі селища Кримське Луганської області. Стан захисників середньої тяжкості, загрози життю немає.Військових провідав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«На жаль, вчора під час обcтрілу в зоні ООС наш захисник родом з Павлограду загинув. П’ятеро отримали поранення та бойові травми. Їх відразу спецбортом евакуювали в Дніпропетровську обласну лікарню Мечникова. Я особисто буду контролювати, щоб хлопці були забезпечені всім необхідним для лікування», – зазначив очільник області Олександр Бондаренко.  

Вік поранених – від 18 до 41 року. Двоє з Дніпропетровської області, ще троє – з Черкас, Рівненської та Луганської областей. В усіх закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку, контузії, ушкодження органів слуху, забої, поранення кінцівок.

«Проводимо пораненим інтенсивну терапію у відділенні політравми. Аби виключити ускладнення, шоковий стан, – розповів головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. – Хлопці тяжко переживають втрату бойового товариша, який загинув на їх очах. Дуже хочуть потрапити на його похорон. Виконують всі рекомендації, слухаються медпрацівників. Завтра ми зможемо відпустити пацієнтів до Павлограду на декілька годин. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації пообіцяв виділити для них транспорт. Супроводжуватиме бійців лікар».  

Після лікування військові зможуть повернутися на службу або додому.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *