Комунальне підприємство Тернівки долучилося до патріотичного флешмобу «Вишиванка — код нації»

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Цьогоріч це свято припало на 21 травня. В умовах карантину тернівчани вирішили відзначити це свято досить оригінальним способом. А саме патріотичним флешмобом (челенджем) в режимі онлайн «Вишиванка – код нації», який ініціював Центр дозвілля «Шахтар», виклавши на своїй сторінці у Фейсбуці відеозаклик з хейштегами #вишиванкатернівка, #вишиванкакоднації.

Після них естафету з перевдяганням в національні костюми, вишиванки та з виконання українських пісень і віршів прийняли багато тернівчан. Долучилися до патріотичного флешмобу і працівники КП «ТЖКП». Відповідне відео з’явилося на сторінці підприємства.

Співробітники Тернівського житлово-комунальне підприємства разом зі своїм керівником Гамлетом Мамедовим в українському вишиваному вбранні, з національними прапорцями та з короваєм у руках на тлі робочих кабінетів, входу у заклад й пейзажів Тернівки читали вірші про красу рідного краю та України, її незламність, працьовитий, сильний та вольовий народ, солов’їні пісні та зелений гай.

Це відео можна подивитися у Фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/kptgkp/videos/1524101577978390/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *