В зоні ООС загинув ще один павлоградець


Сьогодні вранці в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, виконуючи свій військовий обов’язок, загинув 31-річний павлоградець Євген Миколайович Сафонов. Він служив у протитанковому артилерійському взводі протитанкової артилерійської батареї протитанкового артилерійського дивізіону 93-ої Окремої механізованої бригади.


Як нам стало відомо із власних джерел, Євген їхав у автівці разом зі своїми товаришами по службі. В машину в околицях Луганської області потрапила ворожа ПТКР (протитанкова керована ракета) і вона вибухнула. Інші хлопці – важко поранені. Серед них є ще один павлоградець, який зараз знаходиться у важкому стані.


Сафонов Євген народився 25 листопада 1988 року у Павлограді, навчався в школі № 8, в 2007 році отримав спеціальність електрогазозварювальника в Павлоградському Західно-донбаському професійному ліцеї, працював на павлоградських підприємствах, останнім часом- на шахті «Тернівська». Був призваний на військову службу за контрактом 30 січня 2019 року.


«Сьогодні, 21 травня, на Луганщині, внаслідок влучання міни 120 калібру в вантажний автомобіль загинув мужній український захисник. Також один військовослужбовець отримав поранення та ще четверо – бойові травмування. Постраждалих воїнів було доставлено до лікувального закладу та надано належну медичну допомогу. Командування об’єднаних сил висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого військовослужбовця й наголошує, що такі злочинні дії окупантів не залишаться безкарними», — повідомили у Штабі ООС.


«Вже досить довго ми не отримували сумних звісток про павлоградців зі сходу нашої країни. Гадаю, що кожен у своєму серці сподівався, що так воно і буде. Але війна триває і, нажаль, сьогодні ми отримали звістку про загибель нашого земляка — Сафонова Євгена Миколайовича. Він загинув, виконуючи свій військовий обов’язок. Висловлюю співчуття рідним загиблого бійця та всій павлоградській громаді, оскільки ми втратили ще одного героя», — написав на своїй сторінці мер міста Павлоград Анатолій Вершина.


Євген Сафонов — вже шіснадцятий павлоградець, який загинув на війні з російським агресором на Сході України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *