Що буде, якщо вчасно не сплатити за комуналку в період карантину?


Відсутність регулярної оплати за електроенергію стане причиною накопичення заборгованості. Це, в свою чергу, може призвести до незапланованих витрат у подальшому, коли доведеться розраховуватися одразу за декілька місяців. Щоб заощадити кошти, електропостачальник YASNO закликає мешканців Дніпропетровщини у період карантину сплачувати комунальні послуги у визначені законодавством строки – до 20 числа кожного місяця, що дасть змогу ретельніше планувати свій бюджет.

Внести оплату за світло можна зі свого комп’ютера чи смартфону, навіть не виходячи з дому :

·         через Особистий кабінет на сайті YASNO;

·         мобільний додаток Dnipro YASNO;

·         інтернет-банкінг чи платіжні системи (IPay, PayHub, Portmone та ін.)

·         через viber-рахунок, що надсилається клієнтам, які не розрахувалися у інший спосіб.

Усі варіанти платежів є швидкими та надійними. Кожен клієнт YASNO може не лише скористатися ними особисто, а й допомогти з оплатою менш досвідченим інтернет-користувачам – літнім рідним, друзям, сусідам.   

«Ми вдячні жителям області, які вчасно сплачують за електроенергію. YASNO, в свою чергу, дотримується всіх норм, встановлених державою, щодо надання послуг з електропостачання в період карантину.Ми створили усі умови, щоб наші клієнти залишалися вдома та отримували якісний сервіс дистанційно», — сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Нагадуємо, на період карантину енергоофіси YASNO призупинили очний прийом клієнтів, але продовжують надавати послуги та консультації за додатковими номерами телефонів та e-mail адресами, вказаними на сайті: https://yasno.com.ua/news/b2c_news/remote_service_b2c.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *