Завершено розробку детального плану території нового аеропорту Дніпропетровщини

«Інститут Харківпроект» завершив розробку детального плану території нового аеропорту Дніпропетровщини. Нині роботи просуваються за планом – команда працює над оформленням решти необхідних документів, проєктуванням злітно-посадкової смуги та терміналу. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Будівництво сучасного аеропорту – серед головних пріоритетів облдержадміністрації. Так само –  Кабміну. Ми маємо гарантії регулярного фінансування від Прем’єр-міністра, активна робота над проєктом продовжується. Вже готовий детальний план території, команда займається підготовкою решти необхідних документів», – розповів Олександр Бондаренко.
Детальний план території розробило  ТОВ «Інститут Харківпроект» за замовленням Дніпровської РДА. У ньому визначено розташування забудов, систему інженерних мереж, порядок організації транспортного та пішохідного руху, благоустрою та озеленення. Підрядник вже отримав кошти за цю роботу.

Міжнародний аеропорт на Дніпропетровщині збудують на умовах державно-приватного партнерства. Злітно-посадкову смугу довжиною 3200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами, зведуть коштом держави. За новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі відповідає інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *