Щодо обмежень ваших пересувань, дій: «Західнодонбаська правозахисна група» проводить моніторинг регіону


«Західнодонбаська правозахисна група» при координації Асоціації УМДПЛ проводить моніторинг регіону, щодо професійної поведінки правоохоронців при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів (КОЗ). Моніторинг охопить всю країну.

Правоохоронці, не дивлячись на важку епідеміологічну ситуацію, мають діяти у суворій відповідності до існуючих нормативно-правових актів та повинні неухильно дотримуватись прав й свобод громадян. Мета моніторингу – збір інформації, щодо порушень цих прав та свобод.

Якщо співробітниками поліції порушено ваші права, щодо обмежень ваших пересувань, дій, або вас, ваших родичів чи близьких, протиправно притягнуто до адміністративної (кримінальної) відповідальності (складання протоколів, накладання штрафів, та ін.) за порушення КОЗ, або ви стали свідками такого порушення напишіть про це та відішліть на адресу quarpol2020@gmail.com або телефонуйте 050-451-39-91 . Надішліть також фото та відео порушення, за наявності.

Зібрана по всій країні інформація буде проаналізована, реальний стан справ з цього питання буде донесено до суспільства, міжнародної спільноти, ЗМІ і керівництва правоохоронних відомств.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *