У лікарні Мечнікова підготували майже 200 ліжок для хворих на коронавірус


Обладнані палати, реанімаційні зали з можливістю подачі кисню високого тиску, кваліфікований медперсонал. Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечнікова підготувала сучасну госпітальну базу для порятунку найтяжчих пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Загалом майже на 200 функціональних ліжок. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Нині активно забезпечуємо госпітальні бази області всім необхідним, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк. – Вони мають бути готові у будь-який момент надавати медичну допомогу хворим на коронавірус. Найтяжчих пацієнтів прийматиме лікарня Мечнікова. Медзаклад отримав досвід лікування складних пневмоній ще під час епідемії 2009-року».

Для хворих виділили окремі корпуси. Зокрема, повністю звільнили оновлений терапевтичний, «старий» хірургічний. Пологовий будинок підготували для вагітних з COVID-19. Там є 70 ліжок для пацієнток, 6 маніпуляційних кімнат для матусь та стільки ж для немовлят. Інших породіль тимчасово направлятимуть до 9-ї міської лікарні Дніпра. Там для цього є необхідна кількість місць, працює кваліфікований персонал.

«Лікарня Мечнікова готова стати до боротьби з COVID-19. Нині підготовлені 180 ліжок. В кожному корпусі є реанімаційні палати з необхідним обладнанням, – розповів головний лікар ОКЛ ім. Мечнікова Сергій Риженко. – Медперсонал пройшов спеціальний треніг та знає, як правильно і безпечно користуватися засобами індивідуального захисту. Маємо злагоджену команду, яка працюватиме з хворими на коронавірус».

На території лікарні встановили намет для первинного огляду хворих.

Нині в Україні 1892 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них на Дніпропетровщині – 42.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *