Мережа супермаркетів «АТБ» передала Тернівському терцентру 154 продуктові набори

З 3 квітня 2020 року Корпорація «АТБ» запустила спільний з Міністерством соціальної політики України благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн. У вівторок, 6 квітня, Тернівський територіальний центр отримав від «АТБ» 154 продуктові набори.

Про це кореспондентові «Вісті Тернівки» повідомила директорка Центру Світлана Тищенко.

«В умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину одне з пріоритетних завдань Корпорації «АТБ», як соціально-відповідального бізнесу, є реалізація благодійних програм і проектів, націлених на всебічну підтримку та допомогу різноманітним верствам населення», — зазначає голова ради директорів, гендиректор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Згідно сформованим спискам представниками соціальних служб і департаментів обласних державних адміністрацій, продуктові набори у кількості 572571 шт. будуть передані представниками соціальних установ малозабезпеченим сім’ям, одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей України. Благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення буде тривати у період з 3 по 23 квітня, пишуть на офіційному сайті компанії.

До складу продуктового набору (вагою 12 кілограмів кожен) входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, цитрусові, печиво, чай, туалетний папір та інше.

Їх отримають люди з інвалідністю (1 та 2 групи) та люди похилого віку старше 80 років.

«Сьогодні ми отримали ці набори, вже завтра почнемо розвозити. Думаю, за пару днів справимося… На сьогодні в нашому списку на розвозку продуктових наборів, що на обслуговуванні терцентру, 31 інвалід 1 та 2 групи (серед них 16 – лежачих інвалідів-колясочників), 99 людей похилого віку старше 80 років, інші – люди пенсійного віку, одинокі. Загалом на обліку терцентру сьогодні 829 осіб, — каже директор Тернівського територіального центру Світлана Тищенко.

Нагадаємо, за ініціативи міського голови Тернівки Віталія Тарелкіна та за підтримки міської влади усіх рівнів з міського бюджету наприкінці березня були виділені кошти (24 тисячі гривень) для закупівлі 120 продуктових наборів для людей, які опинилися у скрутному становищі – для одиноких літніх людей та інвалідів. Їх вже розвезли по адресатам співробітники терцентру. Для цих цілей при Тернівському терцентрі соціального обслуговування працює бригада з 14 осіб.

Пенсіонери та одинокі мешканці Тернівки такий допомозі були раді, та, навіть, здивовані. Кажуть, що не очікували, і що мурашки по тілу йдуть, коли до них заходять соціальні працівники.

Як відзначає директор Тернівського територіального центру соціального обслуговування Світлана Тищенко, цінність цієї події не тільки в самому факті допомоги, хоча й цей продуктовий набір для деяких людей є надзвичайно цінним подарунком, але й все ж таки в увазі, приділеній таким людям. Бо їм приємно, що за них думають та піклуються, що вони потрібні суспільству.

«Хочеться подякувати Корпорації «АТБ» за таку допомогу, а також за всебічну підтримку місцевій владі, особливо у такий важкий для країни та її мешканців час», — резюмує директорка.

В свою чергу, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна закликала інших соціально- відповідальних представників бізнесу допомогти людям, які за нинішніх обставин найбільше потребують підтримки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *