Майже 3200 соціальних працівників допомагають мешканцям Дніпропетровщини під час карантину

Майже 3200 соціальних працівників допомагають мешканцям Дніпропетровщини під час карантину. Піклуються про самотніх пенсіонерів, людей з інвалідністю, багатодітні сім’ї. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Зараз літні люди потребують особливої уваги та турботи. Адже саме вони – одна з найуразливіших до інфікування коронавірусом категорій. Під час карантину понад 3 тисячі працівників соціальних служб області допомагають пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям. Тож жителі регіону, які знаходяться в групі ризику, можуть перечекати важкий період і убезпечити себе від можливого зараження», — розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

В області майже 2,5 тисячі соціальних працівників обслуговують на дому  близько 32 тисяч одиноких пенсіонерів та людей з інвалідністю. Доставляють продукти харчування та медикаменти, допомагають оплачувати рахунки, готувати їжу та прибирати.

Ще понад 700 фахівців допомагають сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах. А також бездомним людям та іншим вразливим верствам населення.

Перелік усіх територіальних центрів, які діють на Дніпропетровщині – тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *