ДніпрОДА співпрацюватиме з фондом «Крила Дніпра» для збору коштів на боротьбу з коронавірусом

Дніпропетровська ОДА розпочала співпрацю з Благодійним фондом «Крила Дніпра». До організації можуть звернутися підприємці, які бажають передати кошти на боротьбу регіону з коронавірусом. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Область на протидію COVID-19 спрямувала понад 300 млн грн. Проте розуміємо, що в разі епідемії на боротьбу з хворобою може знадобитися вдвічі більше коштів. Тому Обласний штаб протидії коронавірусу звернувся по допомогу до бізнесу. Ми вдячні кожному підприємству, що вже відгукнулося, та шукаємо нових партнерів», – розповів Олександр Бондаренко.

Голова ДніпрОДА зазначив, що підприємці можуть саміпридбати необхідне лікарням обладнання та захисні матеріали. Або перерахувати кошти Благодійному фонду «Крила Дніпра», з яким співпрацює Обласний штаб.

«У важкі часи маємо об’єднуватися та спільними зусиллями протистояти загрозі. Тому фонд долучився до Обласного штабу протидії коронавірусу, – наголосила голова правління фонду «Крила Дніпра» Таїсія Вишнева. – Зібрані кошти будуть спрямовані на найнеобхідніше для лікарів та пацієнтів з COVID-19 – обладнання, дезінфікуючі та захисні засоби. Звітувати будемо перед підприємствами, які надали допомогу, та ДніпрОДА».

Благодійна організація «Благодійний фонд «Крила Дніпра»:

Адреса: Україна, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, буд. 6, корп. 2, оф. 27.

Код ЄДРПОУ: 39796562

Рахунок: UA783052990000026003050529296

Гаряча лінія Обласного штабу протидії коронавірусу: 0 800 500 474.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *