Про формування нових районів у Дніпропетровській області

У Дніпропетровській області ОДА пропонує декілька варіантів районування від семи проектних  райони: Дніпровський, Кам’янський, Криворізький, Нікопольський, Новомосковський, Павлоградський, Синельниківський, до п’яти. . Експертні пропозиції містять варіанти на 5 і на 6 районів (варіанти районування). Найбільші дискусії були довкола Новомосковського та Синельниківського районів, які не в повній мірі відповідають параметрам методичних рекомендацій.

Більшість учасників наради, а також народний депутат від Дніпропетровщини Роман Каптєлов схилялися до варіанту у п’ять районів, яку і рекомендували ОДА брати за основу при розробці остаточних пропозицій.

«І зараз, коли ми говоримо про нові райони, то маємо на увазі впорядкування діяльності в областях саме державних органів. Самоврядних функцій на районному рівні не залишиться. Отже ні жителям, ні керівництву громад немає сенсу перейматися з приводу майбутньої конфігурації районів», — сказав заступник Міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода під час відеоконференції щодо формування адмінтерустрою субрегіонального рівня, яку Мінрегіон провів 1 квітня спільно з парламентським Комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *