Вже двоє мешканців Дніпропетровщини одужали від коронавірусу

На Дніпропетровщині від коронавірусу одужала жінка, яка однією з перших в регіоні потрапила в лікарню з COVID-19. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. Загалом вже двоє мешканців регіону успішно пройшли лікування від цієї хвороби.

«Вже завершило лікування подружжя, яке першим в області отримало позитивний тест на коронавірус. Чоловіка виписали з лікарні минулого тижня. А нині і його дружина отримала результат повторного тесту, який підтвердив: вона – здорова», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Він нагадав, що пара дуже сумлінно поставилася до власного здоров’я та безпеки оточуючих. Відчувши нездужання після повернення з-за кордону, чоловік з дружиною одразу звернулися до лікарів.

«Закликаю мешканців області брати приклад з цього подружжя. Занедужали – дзвоніть лікарю. Медики мають чіткий алгоритм дій у таких ситуаціях, – наголосив Олександр Бондаренко. – Госпітальні бази, які приймають хворих на коронавірус, нині забезпечуємо всім необхідним. Вони отримують засоби захисту, дезінфектори, обладнання. А обласний лабораторний центр – тести на COVID-19».

Ще 12 мешканців Дніпропетровщини нині проходять лікування від коронавірусу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *