АЛГОРИТМ ДІЙ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ СИМПТОМІВ ГРВІ

При підвищені  Т 0 тіла залишайтесь вдома та звертайтесь  за  телефоном  до   лікаря  з яким Ви підписали декларацію на медичне обслуговування  або по телефону реєстратури :

Амбулаторія № 1-0955052916

Амбулаторія № 2-0999471353

Амбулаторія № 3-0957209285.

Телефони у лікарів увімкнені і у вечірній час і в вихідні дні. Прислуховуйтесь до порад  лікаря та виконуйте всі рекомендації!!!

При легких симптомах ( температура до 380 , кашель,нежить, біль у горлі) — самоізоляція  та амбулаторне лікування під контролем лікаря.

При тяжких симптомах ( температура  вище 380 , кашель протягом останніх 10 днів, задишка , ускладнене  дихання, наявність мокротиння або кровохаркання, нудота, блювота,  діарея) — госпіталізація у визначенні заклади охорони здоров’я  та медичне спостереження за контактуючими особами.

Нагадуємо, що особи які прибули в місто із-за кордону де були зафіксовані лабораторно підтвердженні випадки COVID-19,  ЗОБОВ’ЯЗАНІ знаходитися в самоізоляції 14 діб та під медичним спостереженням наших лікарів, тому необхідно звертатися за  телефоном  до свого лікаря або по телефону реєстратури та надавати свої данні.

У випадку недотримання цими особами карантинних заходів будуть повідомлятися органи Національної поліції для оперативного реагування у межах чинного законодавства України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *