На Дніпропетровщині медиків навчають працювати із хворими на коронавірус

На Дніпропетровщині медиків навчають, як працювати із хворими на коронавірус. Зокрема, практичне заняття вже провели для лікарів «первинки» з Новомосковська та найближчих амбулаторій району. Сьогодні на черзі – Камянське, повідомили у департаменті охорони здоровя Дніпропетровської  облдержадміністрації.

«Нині медики Дніпропетровщини працюють у посиленому режимі. Усі зусилля кинуті на те, аби не допустити поширення пандемії в області. Лікарі мають чіткі інструкції та знають, як діяти і під час телефонної консультації пацієнтів, і при зустрічі. Але ці знання потрібно вміти правильно та швидко застосовувати на практиці. Тому організували низку занять для сімейних лікарів та фельдшерів амбулаторій регіону», розповіла керівниця обласного центру громадського здоров’я Алла Толчинська.

Зокрема, таке навчання вже провели для лікарів центрів первинної допомоги Новомосковського району. Для учасників змоделювали реальну ситуацію. Розібрали, як діяти медичним працівникам під час візиту хворого до амбулаторії.

Навчально-тренувальні заняття з виявлення коронавірусної інфекції на Дніпропетровщині організовують Дніпропетровська ОДА разом із Дніпропетровським обласним лабораторним центром МОЗ, обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласним центром громадського здоров’я. Загалом їх проведуть для всіх 68 ЦПМСД та 414 амбулаторій області.

Нині в Україні – 156 підтверджених випадків COVID-19. Із них три – на Дніпропетровщині.  


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *