Померлий мешканець Дніпропетровщини не був хворим на коронавірус

Стали відомі результати тесту на COVID-19, проведеного стосовно померлого вчора мешканця області. Чоловік не був хворим на коронавірус. Причиною смерті стала пневмонія. Хворий займався самолікуванням та несвоєчасно звернувся до лікарів. Наразі перевіряють, чи був він інфікований на грип типу А. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Людина – наша найголовніша цінність. Робимо все, аби убезпечити наших мешканців від будь-яких загроз, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Вчора у Дніпровській міській лікарні №21 помер мешканець області. Смерть спричинили ускладнення від пневмонії. Лікарі боролися за життя чоловіка до останнього, проте врятувати не вдалося. На жаль, він занадто пізно звернувся за меддопомогою. Нарешті маємо результати лабораторного дослідження: COVID-19 у взятих зразках не виявлено».

Мешканець області помер вчора у Дніпровській міській лікарні №21. Туди його у важкому стані доставила «швидка». Чоловіку діагностували пневмонію. Попри максимальні зусилля медиків, врятувати йому життя, на жаль, не вдалося.

«Закликаю всіх мешканців Дніпропетровщини: не будьте байдужими до власного здоров’я та життя. Дотримуйтеся умов карантину, зайвий раз не виходьте з дому. А головне – не займайтеся самолікуванням. Негайно телефонуйте сімейному лікарю вже за перших ознак хвороби», – наголосив Олександр Бондаренко.

Нині в Україні – 113 підтверджених випадків COVID-19.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *