Сім’я Фіалковських: Сергій, Аня, Віктор (8лет) і Кароліна (4 роки)

Не можу нас назвати зразковою сім’єю, але ось спорт це точно наша тема. Охоче ділимося досвідом нашого стилю життя і надихаємо інші сім’ї отримувати задоволення бути батьками, живучи на повну котушку!

Сергій — інструктор гірських, піших і спелеологічних походів зі стажем більше 15ти років. Аня — помічник керівника і масовик витівник. Син Віктор сміливий допитливий хлопчик, вперше потрапив в справжній похід в гори в 4 місяці від народження, а з 4х років на своїх двох ніжках вже ходив багатоденні походи в горах. Дочка Кароліна творча дівчинка, потрапила на відпочинок «дикуном» в наметах в свої 10 днів від народження, і так само ходить в усі наші сімейні походи. Звучить з боку напевно шокуюче і можливо хтось засудить. Але так міркують тільки ті, хто не розуміє в якого рівня походи ми ходимо з дітьми. Максимум пересування в день 5 км. А якщо враховувати, що в середньому людина проходить 1км за 15 хвилин, розумієш на скільки наші походи з дітьми підлаштовані під можливості малюків, їх потреби, безпека і комфорт.

Щоразу після подорожі ми спостерігали великий стрибок у розвитку дитини, так само спостерігали менше примх, що пов’язували з самопочуттям щасливої мами, яка вирвалася з 4х стін. А якщо мама в гарному настрої то і малюк теж. Тому зуби прорізувалися в походах непомітно, спалося краще і багато посміхалося. Ось ці всі аспекти надихали нас частіше брати з собою дітвору! Та й у наш час гаджетів, зайнятих батьків своєю роботою рідко виходить якісно всією сім’єю провести час за спілкуванням — ми щасливі. що у нас ці моменти є!

Для нас родина — це бути всім на одній хвилі пригод з розпростертими обіймами до цього прекрасного Світу!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *