5 тисяч експрес-тестів на коронавірус вже направили до лікарень та екстрених служб Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині вже розподілили 5 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Три тисячі з них отримали госпітальні бази, та ще 2 тисячі – обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це розповів директор департаменту охорони здоровя облдержадміністрації Валерій Сердюк.

«Загалом на Дніпропетровщину доставили 8 тисяч клінічних експрес-тестів на COVID-19. 5 тисяч з них вже розподілили. Вони дозволяють протягом кількох хвилин визначити, чи є коронавірус в організмі. Вірогідність такої діагностики – 60-70%. Тестувати будуть усіх, хто потраплятиме до госпітальних баз із підозрою на інфекцію. Нині на Дніпропетровщині визначені два такі медзаклади», сказав директор департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк.

До госпітальних баз області направили три тисячі клінічних експрес-тестів. 1,5 тисячі – до Дніпровської міської лікарні №21 та стільки ж – до Криворізької інфекційної лікарні.

Ще 2 тисячі тестів передали до обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Під час викликів пацієнтів тестуватимуть тільки у разі необхідності.

Нині в Україні – 113 підтверджених випадків COVID-19. Із них два – на Дніпропетровщині.  


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *