В Тернівці запроваджено карантин для всіх типів закладів освіти

Згідно рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 12 березня 2020 року з метою попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та ГРВІ – в м.Тернівка запроваджено карантин для всіх типів закладів освіти (дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), незалежно від форм власності і сфери управління.

Призупинено освітній процес в міських школах і ТПГЛ з 12.03.2020р. до 03.04.2020р. та дошкільних навчальних закладах з 13.03.2020р. до 03.04.2020р. Рекомендовано проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій. Заборонено проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру на території закладів освіти, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, тренувань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання, тощо в термін з 12.03.2020р. до 03.04.2020р включно.

Обмежено проведення запланованих нарад, перевірок, атестаційних та акредитаційних експертиз до нормалізації епідемічної ситуації. Рекомендовано проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах міського і міжміського сполучення та заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (автомобільні вокзали, ринки, супермаркети, заклади громадського харчування, тощо).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *