Тернівка – місто талантів

  Я чула про руки чаклунки,
  В їх диво повірила нині.
  О, Боже, які візерунки
  Лишають вони на тканині!
 
  Здається, ці квіти — з Едему,
  А жінка, що їх вишивала,
  Не працю творила буденну,
  А барвами світ віншувала

Творчество обладает волшебной изменчивостью: сейчас у него один облик, через миг – другой. Оно как ослепительное видение, которое является всем, но которое трудно описать: все расходятся в представлениях о том, что же они увидели в этой сверкающей вспышке. 

Как сказал Остин Клеон «Вы должны удивляться вещам, которым никто кроме вас не удивляется. Чем более открыто ты делишься своими чувствами, тем больше людям нравится твое искусство».

04 березня 2020 року о 14.00 годин на базі Комунального закладу Тернівського  міського молодіжного центру «InTERN» відбувся щорічний  традиційний фестиваль творчості «Калейдоскоп талантів  м.Тернівка». (конкурс поробок  своїми руками).

Метою цього конкурсу було визначення творчих і талановитих мешканців нашого міста. Роботи були представлені в різних напрямках: декупаж, вишивка ( стрічками, нитками, бісером),  пластилінові герої мультфільмів, ляльки-мотанки, бісероплетіння, м’які іграшки з тканини і ниток, лоскутна техніка,сольові бомбочки для ванн.

В цьому році прийняло участь  25 творчих особистостей. З них, на жаль, тільки  один представник чоловічої статі юначе – Цуприк Рінат.

Журі було дуже важко для визначення переможців, оскільки всі роботи були зроблені з творчістю і любов’ю. Але конкурси існують, щоб виграли кращі.

П’ятеро переможців були нагороджені цінними призами (Мещерська Анна, Дріга-Максакова Наталя, Звегінцева Марина, Аксьонова Іна, Єрмишкіна Людмила).

Всі учасники, а саме: Горбатовська Тетяна, Сидорова Олена, Фесенко Тетяна, Чиркова Альона, Даніліна Людмила, Руденко Катерина, Шудегова Людмила, Варламова Наталя, Виговська Євдокія, Калініченко Софія, Малишева Галина, Волобуєва Орина, Репало Валентина, Детиненко Катерина отримали грамоти від організаторів фестивалю-відділу молоді  і спорту Тернівської міської ради. З такими жителями, наше місто буде кращім не тільки в регіоні, але і в країні! 

Висловлюємо щиру вдячність  усім, хто взяв участь, за любов до краси, творчості та рукоділлю та запрошуємо  всіх цінителів творчості підготувати свої роботи на наступний рік.  Дякуємо Молодіжному центру «InTERN» за приміщення та допомогу в проведенні.

                                                                                                                    

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *