АТОвців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у навчальній бізнес-програмі


АТОвців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у програмі з підприємницької діяльності. Безкоштовне навчання для ветеранів війни на Сході України організовує Київська школа економіки. Заняття стартують 22 березня, повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Цьогоріч стартує вже сьома хвиля бізнес-навчання для ветеранів АТО/ООС. Запрошуємо військових з Дніпропетровщини, які хочуть розпочати власну справу або масштабувати вже існуючу, подаватися на участь у програмі з підприємницької діяльності. Це гарна можливість лише за 2,5 місяці навчитися основам ведення бізнесу, розробити власний проєкт та втілити його у життя»,  розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Програма розрахована на 2,5 місяці та передбачає 10 навчальних модулів. Зокрема, слухачі курсу вивчатимуть основи стратегічного планування та маркетингу,  продажів та фінансів, командоутворення й лідерства. А ще – розроблять власні бізнес-плани та презентують проєкти перед журі. Один раз на тиждень учасники займатимуться в аудиторії, ще один день – у режимі онлайн.

Навчання – безкоштовне. Щоб взяти участь у програмі, слід заповнити анкету. Також – надати мотиваційний лист, два рекомендаційних листи від побратимів або командира по службі та пройти співбесіду з організаторами.

Програму з підприємницької діяльності для ветеранів АТО/ООС реалізує Київська школа економіки спільно з ГО «Спілка учасників, ветеранів, інваліді АТО та бойових дій», ГО «Асоціація ветеранів-підприємців», за підтримки Zagoriy Foundation та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Деталі – на сайті або за телефоном 098 03 24 330.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *