Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі працюють в посиленому режимі для ліквідації наслідків стихії


В Дніпропетровській області  продовжуються роботи з ліквідації наслідків стихії. Дощ зі снігом та штормовий вітер призвели до пошкодження об’єктів інфраструктури і відключень електроенергії. Енергетики працюють в посиленому режимі.

Задля усунення наслідків стихії задіяно майже 100 бригад енергетиків і  121 одиниця техніки. З ранку енергетики відновили роботу 10 електроліній 6-10 кВ та повернули світло у 24 населених пункта.

Станом на 9:00 пошкодженими залишаються 40 ліній та 423 трансформаторних підстанції. Без світла наразі — 22 населених пункта області, ще 46 знеструмлені частково.Найбільше постраждалими є Новомосковський, Павлоградський, Криворізький райони, міста  Кривий Ріг, Підгородне, Марганець, Кам‘янське та Нікополь.

Енергетики просять із розумінням поставитися до ситуації та прикладають максимум зусиль, щоб вже сьогодні відновити світло в домівках жителів. Електропостачання у більшості знеструмлених населених пунктів планують відновити до 19:00. Для цього кількість робочих бригад було збільшено втричі.

За графіком відновлення можна слідкувати на сторінці компанії Фейсбук, а також повідомляти про аварії. Особливо – про обірвані проводи, які становлять загрозу та потребують оперативного усунення.

ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів дотримуватися базових правил електробезпеки:

● при сильному вітрі необхідно уникати ліній електропередачі;

● якщо ви помітили обірвані проводи,  не наближатись, ні в якому разі не торкатися їх.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, пишіть нам у Фейсбук. Або повідомляйте в кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *