Розробників стартапів з Дніпропетровщини запрошують долучитися до найбільшої технологічної події Європи

Маєте стартапи у сфері охорони здоров’я, бізнесу чи маркетингу? Є можливість долучитися до найбільшої технологічної події Європи VIVA TECHNOLOGY, що пройде 11-13 червня 2020 року.  Для цього потрібно взяти участь у серії технологічних випробувань від компанії Санофі. Зареєструватися можна до 21 лютого, повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На VIVA TECHNOLOGY зберуться найяскравіші підприємці, інвестори, науковці та студенти, щоб спільно втілювати технологічні проєкти, налагоджувати контакти та презентувати свої інновації. Розробники стартапів з Дніпропетровщини можуть долучитися до заходу, взявши участь у серії випробувань», розповіли в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА.

Розробки мають пропонувати технологічні рішення в сфері охорони здоров’я, бізнесу та маркетингу. Зокрема, йдеться про покращення взаємодії з медичними працівниками за допомогою цифрових технологій, персоналізації у самолікуванні, генеруванню ідей за допомогою штучного інтелекту, інтеграції ін’єкційних препаратів у життя людей.

Щоб подати заявку на участь у проєкті, потрібно створити акаунт на сайті та заповнити заявку з даними про вашу ідею, команду та місце реалізації стартапу.

Більше інформації – у Facebook.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *