Дорогі земляки! Шановні тернівчани!

    Указом Президента України   на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.

     Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які багато з нас раніше не могли й подумати в ХХІ столітті, та сьогодні історія безжальна… Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го… Її важко буде дочитати до крапки…

Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.      Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів — це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались…

      Так на Майдані з’явилась ще одна сотня — Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну — життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам’ятали — хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.      

      Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну — рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум’я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

     Це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих співвітчизників.

                                                          Герої не вмирають!

                        З повагою, міський голова Віталій Тарелкін

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *