Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у навчальному таборі Export Bootcamp

«Думаємо. Вибираємо. Плануємо. Рухаємося». 26-27 лютого у Дніпрі відбудеться дводенне практичне навчання для підприємців-експортерів. Заявки приймають до 18 лютого. Участь – безкоштовна, повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Для підприємців, які тільки починають виходити на зовнішні ринки, участь в Export Bootcamp – гарна можливість дізнатися корисну та цінну інформацію, а також правильно спланувати свою експортну діяльність. У програмі навчання – лекції від експертів, презентації та практичні заняття у групах», – розповіли в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА.

Протягом двох днів учасники проєкту аналізуватимуть, чи готова їхня компанія до експорту. Їх навчатимуть складати бізнес-плани та розробляти комерційні пропозиції. А ще – оцінювати власний продукт, правильно визначати профіль споживача та партнера, обирати ринок та стратегію просування.

Навчання організовує Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Щоб взяти участь у відборі, слід заповнити онлайн-заявку.

Навчання проходитиме за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 4.

Деталі – у Facebook або за телефоном: +38 (056) 374-94-12.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *