Підприємців Дніпропетровщини запрошують подавати заявки на участь у бізнес-інкубаторі від USAID

Лекції та практичні заняття, зустрічі з інвесторами, консультації провідних українських та зарубіжних експертів. Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у бізнес-інкубаторі від програми USAID. Подавати заявки можна до 17 лютого, повідомили в управлінні зовнішньополітичної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Бізнес-інкубатор для українських підприємців пройде вже втретє. Запрошуємо подавати заявки й підприємців ДніпропетровщиниУчасників навчатимуть, як запустити та розвивати стартапи, підбирати команду, розпоряджатися фінансами, налагодити маркетинг та збільшити продажі. Для бізнесменів це гарна можливість розібратися у своїх сильних і слабких сторонах та виробити стратегію для подальшого розвитку», — сказали в управлінні зовнішньополітичної діяльності Дніпропетровської ОДА.

Програма розрахована на  4 місяці. Взяти участь у бізнес-інкубаторі можуть підприємці, які займаються технологіями. Зокрема, мають стартапи у сфері ІТ, біотехнологій, машинобудування, фармацевтики. Для цього слід заповнити онлайн-заявку.

Бізнес-інкубатор організовує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Більше інформації на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *