Тернівчанин Назар Муштей став переможцем обласної олімпіади з трудового навчанняТакож хлопецьзайняв перше місце на олімпіаді по місту. Завдання обласної олімпіади складались з теоретичної частини, практичної частини та домашнього завдання. 24 лютого 2020 року Назар Муштей вирушить на відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади в м.Суми.


Ця перемога – стабільний результат вчителя трудового навчання ЗЗСО №4 Юрія Рябко. В минулому році Олександр Лєпіхов, учень Юрія Анатолійовича, став першим на обласній олімпіаді з трудового навчання. Після чого хлопець взяв участь у Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання, яка проходила в м. Чернівці, де посів третє місце.


«Велика подяка адміністрації школи за підтримку та допомогу, а також начальнику відділу освіти Володимиру Ільчишину за матеріальне забезпечення та фінансування, бо ми працюємо завжди командою. Завдяки такій підтримці наші учні їдуть на олімпіаду з усім необхідним приладдям, забезпеченням та інструментами. Скажу відверто, що майстерні в нашій школі кращі за ті, якінадає нам область. Підготувати учня до олімпіади та зайняти призове місце на олімпіаді, як в області, так і в Україні – це дуже копітка робота. На мою думку, завжди є можливість навчити дитину, було б бажання», — поділився вчитель трудового навчання ЗЗСО№4 Юрій Рябко.


В обласній олімпіаді брав участь і терніванин Филипський  Данило, учень 9-А класу, ЗЗСО№7. Він посів друге місце в області, набравши 83 бали з 85 необхідних.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *