Молоді вчені Дніпропетровщини можуть отримати премії Верховної Ради України та стипендії від Кабміну

До 30 премій від Верховної Ради та 320 урядових стипендій. Молоді вчені Дніпропетровщини можуть отримати грошові заохочення за свою наукову діяльність. Подавати списки претендентів можуть університети, наукові установи та підприємства – за рішенням вчених рад. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

У 2020 році Верховна Рада України присудить молодим вченим до 30 премій. Претендувати на відзнаки можуть науковці до 35 років та доктори наук до 40 років. Номінувати можуть як одного дослідника, так і колектив до 4-х авторів. Переможці отримають дипломи, нагрудні знаки та грошову винагороду – понад 126 тисяч гривень. Список претендентів та їхні роботи приймають до 1 березня.

У дослідників до 33 років є можливість отримати стипендії від Кабінету Міністрів України. У 2019-му їхній розмір збільшили удвічі. Тепер щомісяця протягом двох років переможцям сплачуватимуть понад 4,2 тис грн. Уряд може присвоїти 320 таких стипендій. Надсилати заявки потрібно до 10 березня.

Документи слід відправити до Міністерства освіти і науки України за адресою: 01601, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, кім. 201. Деталі – на сайті або за телефоном  (044) 287-82-41, Олександр Вороненко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *