В Тернівці 15 класів закрили на карантин


Через високий рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції у трьох тернівських школах 15 класів закрили на карантин. Про це кореспондентові газети «Вісті Тернівки» повідомив начальник міського відділу освіти Тернівської міської ради Володимир Ільчишин.

Так, заняття тимчасово припинені школах № 1 — в 5 класах, № 5 – в 2 класах та № 7 – 8 класах. Коли школярі знову підуть на уроки поки що невідомо.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про освіту» класи (або школи) закривають на карантин у випадку перевищення епідемічного порогу захворюваності в 25% від загальної кількості учнів.

Наразі в Тернівці випадків захворюваності на грип станом на 28 січня не зареєстровано. Однак за останні два тижні значно підвищився рівень захворюваності населення на ГРВІ. Так, за статистикою по всіх амбулаторіях міста тиждень з 20 по 27 січня включно було зафіксовано нових 276 випадків захворюваності на ГРВІ, з них 187 дітей (більшість саме школярів). Про це повідомила керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Тернівка Світлана Пічугова.

Для порівняння за тиждень з 17 по 23 січня на ГРВІ захворіли 193 тернівчанина, з них 144 дітей, з 10 по 16 січня – 106 (55 дітей), з 3 по 9 січня – 56 випадків (39 дітей). Тобто ближче до кінця місяця рівень захворюваності значно зріс, особливо серед дітей. Це пов’язано з тим, що діти півмісяця були на зимових канікулах, а також з нестійкими погодними умовами (температурним режимом).

Всього за січень (станом на 28 січня), за повідомленням лікарки, на ГРВІ захворіли 664 тернівчанина, з них 451 дитина (або 68 %). Серед усіх цих мешканців у 27-ми були ускладнення хвороби (бактеріальна пневмонія). Частина з них була госпіталізована до центральної міської лікарні.

За повідомленням Світлани Пічугової, на сьогодні від грипу вакцинувалися 495 тернівчан (з них 85 дітей).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *