В Тернівці відсвяткували День Соборності України


22 січня в Україні відзначають День Соборності. Цього дня в 1919 році було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди в приміщенні Тернівського міськвиконкому відбулась урочиста програма за участі керівництва міста.

Сьогодні відзначали 101-шу річницю проголошення Акту злуки.

«Свято Соборності має відзначати кожен українець. Адже саме в цей день сталася важлива для історії нашої країни подія. Злились воєдино роками відірвані одна від одної частини України. День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу», – зауважив міський голова Віталій Тарелкін.

Святковий настрій усім присутнім дарували вихованці Школи естетичного виховання своїми музичними привітаннями.
Також у приміщенні виконкому архівним відділом була розміщення виставка до Дня Соборності України, яка містила у собі архівні документи, історичні довідки та світлини.

22 січня в Тернівській міській бібліотеці для дорослих відбулась патріотична година — «Моя соборна Україна знов зустрічає новий день», присвячена цій історичній події. Адже, 22 січня 1919 року відбулося об’єднання Української та Західноукраїнської Народних республік в єдину соборну державу. В патріотичному заході взяли участь учні 10-Б класу ЗОШ №4, які з великою зацікавленістю та повагою поставилися до відзначення цієї історичної дати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *