Шахтарі ДТЕК Енерго добули більше 22 млн тонн вугілля за 2019 рік


Шахтарі ДТЕК Енерго відзвітували про результати роботи за минулий рік. Вугледобувні підприємства компанії видобули 22,4 млн тонн вугілля. Це паливо поповнило склади теплоелектростанцій компанії і забезпечило стабільну роботу енергосистеми України.

За 12 місяців минулого року видобуток вугілля на ДТЕК Павлоградвугілля склав 18,2 млн т вугілля, на ДТЕК Добропіллявугілля — 4,2 млн т вугілля. Для забезпечення вуглевидобутку на шахтах компанії ввели в експлуатацію 36 нових лав.

«Українські вугілля і електроенергія — запорука енергетичної незалежності нашої країни, — говорить генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук. — Чим більше ми використовуємо власного палива, тим менше залежимо від іноземного ресурсу. А це безпосередньо впливає на надійність енергосистеми і безперебійність поставок електроенергії споживачам. Високі показники по видобутку — це результат роботи наших гірників і інвестицій компанії. За 12 місяців минулого року ми інвестували 3,8 мільярдів гривень у вугледобувні підприємства».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *