З січня 2020 року сплачувати за електроенергію потрібно за реквізитами у форматі IBAN


З 13 січня 2020 року застосування міжнародного формату платежів IBAN стає обов’язковим по всій країні відповідно до вимог Національного банку України. У зв’язку з цим, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO прийматиме платежі за електроенергію виключно за реквізитами IBAN. Це 29 знаків (літер та цифр), які необхідно вказувати замість розрахункового рахунку (р/р) отримувача коштів та коду банку (МФО).

YASNO піклується про комфорт клієнтів і нагадує:

  • Реквізити у форматі IBAN вказані у платіжках за електроенергію; 
  • При сплаті через Особистий кабінет на сайті YASNO змінювати налаштування та вводити нові реквізити не потрібно;
  • Рахунок постачальника оновлено в банках та платіжних системах;
  • Для юридичних клієнтів нові реквізити зазначені у рахунках, які вони отримують в енергоофісах;
  • Реквізити у форматі IBAN розміщені на сайті YASNO.

Сплатити за електроенергію  жителі Дніпропетровщини можуть у будь-який зручний спосіб: через Особистий кабінет, мобільний додаток Dnipro YASNO для смартфонів, інтернет-банкінг, платіжні онлайн-сервіси, термінали самообслуговування або у відділенні банку чи Укрпошти.

«Ми піклуємося про комфорт клієнтів, тому при переході на формат платежів IBAN жодних додаткових дій з їх сторони не потребується. Вже три місяці жителі Дніпропетровщини отримують платіжки з новими реквізитами, а при сплаті через Особистий кабінет на сайті YASNO взагалі нічого змінювати та вводити вручну не потрібно», — сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.       

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *