На Дніпропетровщині відкрили новий навчальний центр для підготовки робітничих кадрівУ Кривому Розі відкрили навчально-практичний центр професійно-технічної освіти. Його створили державним коштом. Там готуватимуть  монтажників систем утеплення будівель.Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Кваліфіковані робітничі кадри дуже потрібні для розвитку економіки. Тому вкрай важливо створити гідні умови для якісної підготовки фахівців. Новий навчально-практичний центр дасть можливість молодим людям стати конкурентоспроможними на  ринку праці», – зазначили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

На відкриття навчально-практичного центру з держбюджету виділили 809,5 тис грн. Він працює на базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі.

 «Наша мета – забезпечити взаємозв’язок між теоретичними знаннями та практичними вміннями майбутніх фахівців. Дуже важливо, що обладнання в центрі  таке саме, як на справжньому виробництві. Це дасть можливість учням краще адаптуватися до умов праці. Також прагнемо, щоб наші випускники залишалися в Україні, мали якісну освіту, роботу та гідний рівень життя», – зазначив директор Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі Валерій Яременко.

У центрі є весь необхідний інвентар для робіт на висоті та без опори. Це помости, будівельні люльки, вишки та запобіжні пояси. А ще новітні будівельні матеріали та сучасне механізоване обладнання – компресори, будівельні міксери, бетономішалки, штукатурна станція, шліфувальні машини.

Навчально-практичний центр співпрацює з вітчизняними та світовими будівельними компаніями. Він знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Кропивницького, 21-а.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *