Новорічна атмосфера: В Тернівці провели благодійну акцію «З’єднай долоні добра»До дня Св. Миколая на базі Тернівського міського молодіжного центру «InTern» пройшла щорічна міська волонтерська благодійна акція «З’єднай долоні добра» для дітей, які потребують уваги та підтримки — це діти з інвалідністю, сироти, ВПО, з багатодітних та малозабезпечених сімей.
Для 106 дітей у молодіжному центрі створили новорічну казкову атмосферу. Крім подарунків, малеча отримала запрошення на перегляд мультфільму, а також фото на згадку зі Святим Миколаєм та аквагрим від Снігової Королеви. Своїми найзаповітнішими бажаннями діти поділились у листах до Святого Миколая.
«Цієї казки варті всі діти Тернівки, але на сьогодні в нашому місті є 106 дітей, які потребують нашої з вами уваги і підтримки. Подарунки всі чудові, діти задоволені та дуже раді сюрпризам. З’єднувати долоні добра необхідно не лише в це свято, а кожного дня, даруючи обійми своїм дітям», — розповіла організаторка акції, начальник відділу молоді та спорту Олена Приходько.
ЦНАП виконавчого комітету Тернівської міської ради другий рік поспіль долучається до волонтерської благодійної акції «З’єднай долоні добра». Колектив підготував для дітей святкові подарунки.
«Наш колектив з радістю відгукнувся на пропозицію взяти участь в акції, щоб допомогти маленьким тернівчанам та подарувати їм новорічне диво», — поділилась Олена Корнєва, співробітниця Тернівського ЦНАПу.
Волонтерами, які підготували для дітей святкові подарунки та створили новорічну казкову атмосферу, були бюджетні організації, депутатський корпус, служби виконавчого комітету, підприємці міста та небайдужі тернівчан.
Організаційно-інформаційний відділ
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *