Дорогі земляки!

Дорогі земляки! Думаю, що для кожного з українців цей рік був непростим. Ми обирали Президента України і депутатів Верховної Ради. Ми сподівалися, що ситуація в країні зміниться на краще, а усі надії ми пов’язували з миром, здоров’ям рідних та близьких людей, з теплотою у душі та любов’ю, достатком в оселях, благополуччям дітей та їх можливістю впевнено дивитися у майбутнє. Але, на жаль, у більшості з нас ці надії не здійснилися.

Особисто мені 2019 рік подарував нові зустрічі з людьми, можливість їм допомагати, бути щирим та відвертим. Я відчував себе корисним і сподіваюся, що так буде і надалі.

Бажаю і собі, і своїй родині, і вам, дорогі земляки, аби у нашій країні нарешті настав обіцяний мир, а в суспільстві були толерантність і терпимість. Аби любов була не тільки між близькими людьми, а між усіма нами. Щоб уряд не тільки давав пусті обіцянки, а й реалізовував надії громадян України.

Бажаю, аби ви не боялися того, що цей рік високосний, а розуміли, що в цьому році на один щасливий день буде більше.

Бажаю вам не очікувати, що зміни на краще прийдуть самі. А закликаю брати участь у розбудові нашої з вами країни! Об’єднавшись, ми зможемо досягнути більшого!

Мирного вам Нового року, добра і щастя. Зі святом!

Артур Мартовицький,

народний депутат VII та  VIII скликань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *