Подарунки шахтарів: новорічні свята — це зимова казка для дітей


23 грудня 2019 року, напередодні новорічних та різдвяних свят, в Інклюзивно-ресурсному центрі вітали дітей з особливими освітніми потребами. Адже саме новорічні свята — це зимова казка для дітей, які кожного року чекають на диво. Зі словами привітань та солодкими подарунками в гості на свято до малечі завітали представники компанії ДТЕК Олена Неверова, Максим Резніченко, Максим Козирєв та заступник міського голови Віктор Гурський.
«Ми бажаємо дітям, батькам, вихователям міцного здоров’я. Нехай у наступному році у вашому житті буде якомога більше позитивних моментів, а кожне досягнення ваших дітей принесе батькам тільки радість і посмішки», — привітав усіх присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим начальник виробничої служби шахти «Самарська» ДТЕК ШУ «Тернівське» Максим Резніченко.
Від компанії ДТЕК та Ріната Ахметова особливим дітям підготували незвичайні, сучасні новорічні подарунки. В кожному пакунку – листівка з посиланням на мобільний додаток, завдяки якому на коробці можна побачити новорічний 3D малюнок.
«Дякую за сьогоднішнє свято та подарунки для наших діток з обмеженими освітніми можливостями компанії ДТЕК та місцевій владі. Така увага, теплота та турбота дуже важлива для дітей та їхніх батьків», — поділилась Любов Деркач, бабуся Діани, однієї з підопічних Інклюзивно-ресурсного центру.
Крім солодких подарунків, діти отримали багато позитивних емоцій і вражень від зустрічі з найважливішими гостями свята, казковими героями — Дідом Морозом та Снігуронькою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *