Максим Кузяєв з Тернівки став призером Абсолютного чемпіонату Європи серед чоловіків та жінокМаксим Кузяєв з Тернівки посів шосте місце на Абсолютному чемпіонаті Європи серед чоловіків та жінок. Він увійшов до вісімки найсильніших бійців, які отримали нагороди. У змаганнях взяли участь 600 спортсменів з 18 країн.

15 медалей привезли каратисти Дніпропетровщини з чемпіонату Європи. Змагання з кіокушин карате пройшли у Білорусі. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Вітаємо спортсменів-каратистів із перемогою. Вони показали гарні результати і провели гідні поєдинки з кращими бійцями з різних країн. Щиро вдячні тренерам, які вклали багато праці у їхню підготовку до чемпіонату»,  сказали в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

На чемпіонаті область представили 23 спортсмени з Дніпра, Синельникового, Кривого Рогу, Тернівки та Кам’янського. На їхньому рахунку – 15 призових місць. Спортивну «скарбничку» поповнили 4 золоті, 5 срібних та 5 бронзових медалей.

Найкращі результати показали Заур Мамедов, Ельнур Мамедов, Віталій Короткевич, Василь Бойко, Амалія Михайлова та Амелія Насирова з Дніпра, Марія Голик та Єлизавета Місюренко з Синельникового, Анастасія Федорчук та Софія Назаренко з Кривого Рогу, Олександр Соболь та Аліна Пензякова з Кам’янського.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *