Громади Дніпропетровщини можуть поборотися за гранти з підвищення енергоефективності

Містам та міським ОТГ області пропонують долучитися до чергового конкурсу на отримання грантів. Вони можуть виграти від 5 до 10 тис євро на проведення заходів із підвищення енергоефективності громадських будівель. Реалізація проєкту – вже у першому півріччі 2020-го. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Термомодернізація громадських будівель – важлива складова забезпечення енергетичної незалежності держави. На жаль, далеко не всі громади мають достатньо фінансів для підвищення енергоефективності медичних та освітніх закладів. А ще – муніципалітетам бракує фахових знань у цій сфері. Отримати необхідну підтримку вони можуть завдяки гранту від GIZ», – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Долучитися до конкурсу можуть міста і міські ОТГ з чисельністю населення до 200 тис. В результаті конкурсу вони отримають співфінансування до 70% на придбання послуг з енергоефективності.

Наприклад, на проведення енергоаудитів, розробку проектно-кошторисної документації для впровадження енергоефективних заходів, енергетичне планування, впровадження системи енергетичного менеджменту та моніторингу.

Заявку на участь має подати комунальне некомерційне підприємство міської ради. Її слід надіслати на електронну адресу: reformcenter@ukr.net.

Дедлайн – 10 січня 2020 року, 17:00.

Всі запитання, що виникають, необхідно письмово оформити та надіслати електронною поштою на вказаний е-mail – до 26 грудня 2019 року, 17:00.

Детальніше про умови участі у конкурсі та перелік документів – тут.

Конкурс проводиться у рамках проєкту «Енергоефективність у громадах II». Грантове фінансування надається в межах угоди, що укладена між Deutsche Gesellschaft fьr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та МГО «Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *