В дитсадку «Горобинка» відбулись Дні батьківства

Програма заходів з 4 по 6 грудня була насичена цікавою та корисною інформацією. Основною метою заходу було ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу та надання необхідних рекомендацій щодо відвідування дітей у ДНЗ. Робота педагогічного колективу під час Днів батьківства дала можливість всебічно познайомити батьків з умовами перебування дітей у дошкільному закладі, переглянути організацію навчально-пізнавальної діяльності.
Протягом першої половини батьки відвідували практичні заняття, переглядали дидактичні матеріали та залишили свої позитивні відгуки. Спілкування з батьками протягом дня пройшло у доброзичливій, теплій атмосфері. Упродовж дня вони мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти (ранкову гімнастика, прогулянку, прийоми їжі); заняття з дітьми (фронтальні, групові, індивідуальні). Завдяки цьому в дитячому закладі оселилася святкова атмосфера.
Найкращі спогади у батьків залишились від спілкування з педагогічним колективом дитячого садочка № 5 «Горобинка». Колективу дошкільного закладу було дуже приємно почути слова подяки від батьків: «Педагоги нашої «Горобинки» завжди доброзичливі, запрошують нас до співпраці. Дякуємо всім педагогам, музичному керівнику, вихователю- методисту, завідуючій ДНЗ за організацію роботи в дитячій установі, за створення домашньої, спокійної атмосфери в групах, за те, що наші діти ідуть у садочок залюбки, відкриваючи для себе кожного дня щось нове».
З боку завідуючої Букрєєвої А.О. та методиста Касьянової Т.М. також звучали гарні слова, наповнені добротою та вдячністю всім батькам за дружню співпрацю. Підводячи підсумок проведеного заходу, педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною у співпраці дошкільного закладу з родиною. Це дуже приємно, адже ми всі разом займаємось однією важливою справою: вихованням майбутнього покоління. Отже, ці дні стали для всіх символом різнобарвного і чарівного, безтурботного і казкового життя.
Захід «Дні батьківства» завершився, однак двері дитячого закладу «Горобинка» завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу казку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *